• Swetry

Swetry dla psa lub kota

Dla każdego właściciela pupila najważniejsze jest jego zdrowie oraz komfort. Dlatego w ofercie sklepu Puppy land oprócz kurtek przeznaczonych na daną porę roku, posiadamy ciepłe wełniane sweterki. Są one miękkie i rozciągliwe, dzięki czemu nie krępują ruchów pieska, zapewniając mu komfort i wygodę. 

 

Kiedy zakładać sweterki?

Należy pamiętać, że swetry nie nadają się na każdą pogodę. Wtedy kiedy warunki atmosferyczne na to nie pozwalają, to znaczy podczas opadów, zwierzakowi ubierać swetra nie należy. Materiał szybko przemaka, co grozi jeszcze szybszym przeziębieniem, dlatego w takim wypadku polecamy kurtki wodoodporne i ocieplane.

Swetry świetnie sprawdzają się w słoneczne, chłodne dni.image

 

Swetry oraz bluzki dla zwierząt świetnie sprawdzają się u pupili z obniżoną odpornością, lub u starszych i schorowanych zwierząt. Szczególnie polecamy je dla psów i kotów bezwłosych. Należą do nich takie gatunki jak: meksykański i peruwiański pies bezwłosy, grzywacz chiński, amerykański terrier bezwłosy i psy khala. Wśród kotów wyróżniamy m.in. sfinksa kanadyjskiego, sfinks dońskiego, rasę Petterbald, czy kota elfiego.

Takim rasom należy zakładać lekkie ubranka nawet w pomieszczeniach. W naszym sklepie posiadamy szeroki wachlarz bluzek idealnych w takich sytuacjach.