• Bielizna

Majtki dla psa, czy to potrzebne?

Często właściciele psów zadają sobie pytanie, czy warto zainwestować w bieliznę dla psa? My, jako hodowcy z kilkunastoletnim stażem, odpowiadamy- oczywiście, że tak! Odpowiednia bielizna dla psa może być wręcz wybawieniem.

image

 

Jakie majtki wybrać?

Majtki dla suki sprawdzają się głównie w okresie rui, kiedy to przy większym plamieniu zwierzak potrafi zabrudzić podłogę, czy ulubioną kanapę. Wtedy majtki zabezpieczają przed niechcianymi niespodziankami. Wiele psów zmaga się także z nietrzymaniem moczu, czy problemami behawioralnymi, przy czym bielizna jest także niezbędna.

Wybierając odpowiednią bieliznę najlepszym wyborem będzie wybranie majteczek z materiałów oddychających. W naszej ofercie są dostępne majteczki bawełniane, które będą najlepszym wyborem dla twojego pupila. Przy wyborze sprawdź odpowiedni rozmiar, by majteczki były dobre, nie zsuwały się i nie krępowały ruchów pieska.

Osobiście polecamy majtki na szelkach , dzięki nim mamy pewność, że piesek przy większych ruchach ich nie ściągnie. Szelki, wykonane z gumy, są rozciągliwe i nie uciskają psa. Majtki wykonane są z bawełny i posiadają otwór na ogonek.

Posiadamy także pasy dla psa, które pomogą m.in. w problemach z nietrzymaniem moczu. Pasy takie są wielokrotnego użytku, wygodne do zakładania i zdejmowania. Posiadają wewnątrz siateczkę, umożliwiającą włożenie wkładki higienicznej. Majtki mogą być stosowane u starszych lub chorych psów, mających problemy z utrzymaniem moczu. Mogą być też pomocne przy nadmiernym popędzie seksualnym psa.

Każdy klient może zakupić w naszym sklepie majteczki według własnego uznania. W ofercie naszego sklepu mamy dostępne:

  • Majteczki wiązane na sznurek
  • Majteczki zapinane na rzepy 
  • Majteczki na szelkach
  • Pasy dla psa